סגירות חורף

//סגירות חורף
סגירות חורף2018-11-27T17:38:27+03:00

סגירות חורף דאגה לרווחת הסועדים

החורף הישראלי אינו קשה במיוחד, ולצערנו, ימי הגשם החזקים לא רבים. יחד עם זאת, עדיין לא נעים בהכרח להסתובב בחוץ כשקר וגשום, ובוודאי שלא לשבת תחת כיפת השמים בעת בילוי בבתי קפה או במסעדות.

למטרה זאת בדיוק מיועדת סגירת חורף לבתי קפה או מסעדות – במקום לצמצם משמעותית את היקף הפעילות של המקום בעונה הקרה, ניתן לקרות ולחפות את החלק החיצוני שלו ולאפשר ישיבת לקוחות נינוחה ונעימה.

סגירת חורף למסעדות במספר סגנונות

סגירת חורף למסעדות מתבצעת בכמה סגנונות אשר המשותף להם הוא מניעת קור, רוח ואי נעימות כללית בעת הבילוי. ניתן לבצע סגירת חורף למסעדות זאת באמצעות פאות זכוכית או פלסטיק, באמצעות ניילון אטום ומבודד או באמצעות תריסים סגורים. לרוב משולבות במקום מנורות מחממות אשר משדרגות עוד יותר את הנועם של שטח זה.

תמונות של סגירות חורף  בחברת ג.ט מחיצות

התאמה מלאה לגודל ולצרכים

סגירת חורף לבתי קפה או מסעדות משרתת גם את קהל הלקוחות המעשן, אשר מצד אחד אינו מעוניין להירטב בגשם ולסבול מקור אך מאידך זקוק לסיגריה הקבועה שלו. לכן, סגירת חורף לבתי קפה זאת יעילה במיוחד כיוון שהיא עדיין מתייחסת לחלק זה כאל השטח החיצוני של המסעדה אך תוך קירוי שלו. רוב המסעדות ובתי הקפה מאפשרות עישון בשטח זה, כפי שהיה לפני החורף.

סגירות חורף למסעדות ובתי קפה דורש ניסיון

חברת ג.ט מחיצות ודקורציה פעילה כבר למעלה מ – 57 שנים, ובשנים האחרונה הרחיבה את פעילותה גם לתחומים נוספים כגון סגירת חורף למסעדות ובתי קפה. בעת ביצוע פעולה זאת, עושה שימוש החברה במיטב החומרים שיוצרים בידוד אך עדיין משתלבים בהצלחה בפן האסתטי של המקום ומאפשרים לסועדים ולעוברים והשבים להביט זה בזה. זהו פתרון הכרחי לשמירה על תפקודו התקין והצלחתו הכלכלית של בית העסק גם בחורף.

בין לקוחותינו

לפרטים ומידע נוסף צרו עמנו קשר ע"י מילוי הטופס המצורף!

    וואטסאפ!
    Call Now Button דילוג לתוכן